parallax background

Sponsorluk

1990 yılında kurulan Klasik Otomobil Kulübü her yıl üç ralli ve her ay klasiklerle birlikte etkinlik düzenlemektedir.

Her sene düzenlenen “Bahar Rallisi”, "Batı Anadolu Rallisi" ve "Cumhuriyet Rallisi" TOSFED ve FIVA onaylı olup ulusal ve uluslararası niteliktedir. Kulübümüz geleneksel rallilerinin yanı sıra her ay üyelerini bir araya getirerek ralli, gezi, şehir turu gibi organizasyonlar sunmaktadır. Tüm bu etkinlikler, büyük bir titizlikle hazırlanmakta ve her yıl seçkin firmalarca desteklenmektedir.

Gerek rallilerimize iştirak eden yarışmacılar, gerekse otomobil sporlarına meraklı seyirciler organizasyonlarımıza büyük ilgi göstermektedir. Bu sayede günümüzde yaşatılması kolay olmayan, görsel olarak son derece etkileyici ve değerli klasik otomobilleri her yaş ve kesimden insanlarla paylaşma ve bu nostaljik keyfi yaşatma firsati buluyoruz.

Kulübümüz, faaliyetlerini ayrıca çesitli sosyal sorumluluk projeleriyle de ilişkilendirerek üye ve sponsorlarımızın farklı bir boyutta da katkıda bulunmasına yardımcı olmaktadır.

Örneğin Bursa Osmangazi Rotary Kulübü ile birlikte düzenlediğimiz Bursa Gezisi sonucunda elde edilen gelirler ile Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Hastalıkları Bölümüne bir çok Kulübümüz eski başkanları katıldıkları Pekin - Paris Rallisi ile hem bu yarışta Türkiye'yi temsil etti hem de elde ettikleri tüm sponsorluk gelirini TOG'a bağısladılar. Klasik Otomobil Kulübü olarak bu ralli katılımcılarının Türkiye ayağında düzenlediğimiz etkinliğin gelirini de TOG'a bağışlayarak üniversite öğrencilerinin eğitimine katkıda bulunmayı hedefledik.

Kulübümüzün düzenlediği ulusal ve uluslararası nitelikteki klasik otomobil rallileri büyük ilgi çekmekte, yazılı ve görsel basında geniş yer almaktadır. Bu sayede Kulübümüzün organizasyonları ve otomobillerimiz tanıtılmakta, gerekli finansal desteği sağlayan sponsorlarımız geniş kitlelere ulaşmaktadır.

Ralli sürecinde ana sponsorluk, co-sponsorluk, hizmet sponsorluğu ve medya sponsorluğu gibi seçenekler bulunmaktadır. Geçmiş yıllarda otomotiv sektöründen Mercedes-Benz, Shell, Opet gibi benzin firmaları, Chronoswiss ve Tag Heuer gibi saat firmaları, Koc Allianz gibi sigorta firmaları, Swiss Otel, Hilton, NG Otelleri, Crowne Plaza gibi oteller, Kanyon, ViaPort gibi alışveriş merkezleri, PowerFM gibi yayın kuruluşları ralli ve etkinliklerimize çesitli oran ve boyutlarda destek olmuşlardır.

Rallilerimiz ve etkinliklerimizde sponsor olarak yer almak için lütfen kulübümüzle temasa geçiniz.

Sponsorluk Türleri

  • Ana sponsorluk
  • Co-sponsorluk
  • Hizmet sponsorluğu
  • Medya sponsorluğu
Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim