start-istanbul

Mercedes Benz Cumhuriyet Rallisi


Klasik Otomobil Kulübü olarak, Sapanca ve Çeşme’de düzenlediğimiz Bahar ve Batı Anadolu Rallileri sonrası, Mercedes-Benz ile birlikte bu kez de sonbaharda geleneksel Cumhuriyet Rallimizi organize edeceğiz. Her yıl büyük ses getiren Mercedes-Benz Rallilerimiz, kulübümüze ve ana sponsorumuz Mercedes-Benz’e ve tabii ki Cumhuriyet Bayramı’mıza yakışır nitelikte olacak. 28-30 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek Mercedes-Benz Cumhuriyet Rallisi’nin taslak programı şu şekildedir: 28 Ekim Cuma sabahı, İstanbul Boğazı’nda bir kez daha Çırağan Palace Kempinski’de hem Cumhuriyetimizin 99.yılını kutlayacak, hem de Klasiklerimizle bir kez daha start alacağız. Ve start öncesinde, idari ve teknik kontrolleri tamamlarken, ev sahibimiz Çırağan Palace Kempinski muhteşem bir kahvaltı eşliğinde bizleri ağırlayacak. Brifing ve basın toplantısı sonrası topluca, Saray’ın meşhur tarihi merdivenlerinde artık gelenekselleşmiş olan hatıra fotoğrafımızı çektireceğiz; bu arada İstanbul Boğazı ve de harikulade klasiklerimiz fonda bizlere bir kez daha eşlik edecekler.

2022 yılının son rallisinin startıyla birlikte Klasiklerimiz ile Çırağan Sarayı’ndan yola çıkacak, Ralli Direktörümüz Sevgili Hakan Kanca’nın hazırladığı çok güzel parkurda, nefis sonbahar görüntülerini barındıran yollarda, en ilginç SHT’lerde mücadele edeceğiz. Rallinin ikinci ve son günü ise yine İstanbul’da olacak ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda olacak. Ve öğleden sonra Mercedes-Benz Cumhuriyet Rallisi’nin yarış kısmını Sponsorumuz BENESTA’nın Acıbadem projesinde harikulade bir Cumhuriyet Kokteyli ile sonlandıracağız.

Ödül Törenimiz ve Cumhuriyet Bayramı Balomuz ise, 30 Ekim Pazar akşamı ve Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına yakışır şekilde olacak. Cumhuriyet Balosu’nda çok sevilen bir müzik grubumuz Ralli ve Bayram coşkumuzu artırmak üzere süper bir canlı performans sergileyecekler.

28 EKİM CUMA SABAHI, MERCEDES-BENZ CUMHURİYET RALLİSİ’NDE BULUŞMAK ÜZERE.

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim