Mercedes-Benz Cumhuriyet Rallisi

29-31 Ekim 2021, İstanbul


Klasik Otomobil Kulübü’nün çok kıymetli üyeleri,

Klasik Otomobil Kulübü olarak, Bodrum’da düzenlediğimiz Bahar ve Batı Anadolu Rallileri sonrası, Mercedes-Benz ile birlikte bu kez de sonbaharda Cumhuriyet Rallimizi organize edeceğiz. Her yıl büyük ses getiren Mercedes-Benz Rallilerimiz, bu yıl da çok iddialı, kulübümüze ve ana sponsorumuz Mercedes-Benz’e ve tabii ki Cumhuriyet Bayramı’na yakışır nitelikte olacak. 29-31 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek Mercedes-Benz Cumhuriyet Rallisi’nin taslak programı şu şekildedir:


29 Ekim Cuma sabahı, Çırağan Palace Kempinski’de buluşuyoruz. İdari ve teknik kontrolleri tamamlarken, Çırağan Sarayı’nda kahvaltımızı alacağız. Brifing ve basın toplantısı sonrası topluca, Saray’ın meşhur tarihi merdivenlerinde artık gelenekselleşen hatıra fotoğrafımızı çektireceğiz. Ve start öncesinde Cumhuriyet Bayramı kutlama törenimiz olacak.


Rallli’nin ilk günü, klasiklerle Boğaz geçişi sonrası Ralli Direktörümüz Egemen Beder’in hazırladığı parkurda Karadeniz kıyılarına ulaşacağız. Günü, Kemerburgaz’da Sponsorumuz Kahve Dünyası’nın çok güzel ikramlarıyla tamamlayacağız.


Rallinin ikinci günü ise tarihi FİŞEKHANE’den start alıp, SHT’lerimizi tamamlayacağız. Öğlen yemeğimizi tüm katılımcıların çok beğeneceklerine eminiz. Ve 30 Ekim Cumartesi öğleden sonra, kültür-sanat-lezzet ve yaşamın yepyeni buluşma noktası haline gelen, yaz boyunca tarihi dokusu ile denizi buluşturan Deniz Konserlerine ev sahipliği yapmış olan Sponsorumuz FİŞEKHANE’de Mercedes-Benz Cumhuriyet Rallisi'nin yarış kısmını sonlandıracağız.Ralliye katılanlar için özel SHT’lerde sponsorlarımızın çok kıymetli ödüllerini kazanmak için de yarışacaklar. Mercedes’in, Fişekhane’nin sürpriz ödülleri, Çırağan Sarayı’nda haftasonu tatilleri, ICRYPEX’in kripto paraları sahipleriyle buluşmayı bekliyor.


Ödül Törenimiz ve Cumhuriyet Bayramı Balomuz ise, 31 Ekim Pazar akşamı, FİŞEKHANE’nin Ana Sahnesi’nde olacak. Klasik Otomobil Kulübü’ne yakışır biçimde, smokin ve kırmızı tuvaletlerle katılacağımız Cumhuriyet Balosu’nda çok beğendiğinizi bildiğimiz Şelale Şehnaz Sam ve Orkestrası ile birlikte olacak, Cumhuriyetimizin 98.yılını coşkuyla kutlayacağız.

29 EKİM CUMA SABAHI, MERCEDES-BENZ CUMHURİYET RALLİSİ’NDE BULUŞMAK ÜZERE


Selam, Sevgi ve Saygılarımızla
2 gün

Süre


350 km

Mesafe


10

Etap


100

Katılımcı


Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim