Klasik Otomobil Kulübü
Üyelerini Maslak 42’deki
Yeni Kulüp Merkezi'nde
Buluşturdu!Geçtiğimiz Temmuz ayında Anadoluhisarı'ndaki Kulüp Merkezi'ni, Maslak 42’ye taşıyan Klasik Otomobil Kulübü, 20 Eylül 2017 Çarşamba günü Kulüp Başkanı Sn. Aydın HAREZİ'nin ev sahipliğinde gerçekleştirdiği açılış kokteyli ile kulüp üyelerini bir araya getirdi. Çok uzun yıllardan beri ilk kez yaşanan en sıcak Eylül akşamında, 100'ün üzerinde davetlinin katıldığı gece çok büyük bir ilgi gördü.

Otomobil sporları, iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok Klasiksever'in katıldığı davette, leziz ikramların yanı sıra; flüt, keman ve akordeon enstrümanlarının muhteşem notalarının eşlik ettiği hoş sohbetlerle, klasik otomobil tutkunları nefis bir akşam geçirdiler.
"Bir Tuğla da Sizden" mottosuyla düzenlediği açılış davetinden elde edilen gelirle, 27.yılını büyük organizasyonlar ve büyük başarılarla geride bırakmış olan Klasik Otomobil Kulübü'nün faaliyetlerine ve etkinliklerine katkıda bulunan üyelere, isimlerine özel tuğlalar oluşturuldu.

Davetlilerini tüm sıcaklık ve içtenlikleri ile ağırlayan kulüp yetkilileri adına konuşan Kulüp Başkanı Sn. Aydın HAREZİ, "Geceye gösterilen ilgiden dolayı çok mutluyuz. Toplanan bağışlarla gelecekte kulübümüz için çok daha güzel ve başarılı işlere imza atmak için yönetim olarak canla başla çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Akşam üstü 18:00'de başlayan davet gece 23:00'e kadar sürdü ve davetliler geceden çok mutlu ayrıldılar...Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim