Batı Anadolu Rallisi ÇEŞME; 4-5 Haziran

1

Klasik Otomobil Kulübümüzün Değerli Üyesi,
Sizlere geçen hafta ilk duyurusunu yaptığımız, yaz aylarının gözdesi Çeşme’de gerçekleşecek Batı Anadolu Rallisi’nin çok keyifli detaylarını ve Başvuru Formu’nu sizlerle paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz.

İlk olarak bu organizasyonların en üst düzeyde sunulmasında büyük katkısı olan sponsorumuzdan başlayalım. Daima Klasik Otomobil Kulübü’nün ve TOSFED’in etkinliklerine destek olan kripto para piyasalarının öncü firması ICRYPEX bir kez daha Rallimizde Sponsorumuz olarak bizimle birlikte olacak.

Bir diğer sponsorumuz ise Rallimizin ev sahipliğini üstlenecek olan ONTUR ve ON’LIVE otelleri. Grand Hotel Ontur & Onlive Hotel eşsiz doğası, Mavi bayraklı denizi ve kendine ait özel plajı ve muhteşem Sakız Adası manzarası ile Türkiye’nin gözbebeği Çeşme’de Klasik Otomobil Kulübü üyelerini ve tüm Ralli katılımcılarını ağırlamayı bekliyorlar.
“Çeşme’ye gidip de, üç gece kalmak bana yetmez; hem zaten otelin huzur dolu SPA’sının da tadını çıkartmak istiyorum” diyenlere de rallinin önce ve sonrasında KOK’a özel şartlarla konaklama imkanı sunuyoruz. Tek yapmanız gereken kalmak istediğiniz ilave geceleri ekli Başvuru Formu’nda işaretlemek olacak.

PROGRAM:
3 Haziran Cuma günü otelimizin mavi bayraklı plajlarında denize girerken, kısa bir ara verip, otelin Klasik’lere ayrılmış özel otoparkında Teknik Kontrol yapacağız.
4-5 Haziran’da, otelimizden Start alıp, Sevgili Ralli Direktörümüz Hakan Kanca’nın Yarımada’nın en güzel güzergahlarında hazırlayacağı en sürprizli SHT’leri hep birlikte göreceğiz. Çok da fazla “speed change” olmasa bari .
4 Haziran Cumartesi öğle yemeği için seçtiğimiz mekan ise Çeşme’lilerin mutlaka gitmemizi önerdikleri bir yer. Biz çok beğendik. Bakalım siz ne diyeceksiniz?
İlk gün finişi Çeşme Meydanı’nda tarihi Kale’nin önünde olacak. Çeşme Belediyesi’ne de tüm destekleri için teşekkür ediyoruz. Çeşme’nin müthiş balık lokantalarından ve sonrasında eğlenceli mekanlarından hangilerine gideceğini de ekipler kendileri seçecek. Aman Pazar sabahı start’a geç kalmayın.

Ve Rallimizin ikinci günü istikamet Urla Bölgesi olacak. Klasik Otomobil Kulübü’nün bir çok etkinliğinde bizimle birlikte olan Sponsorumuz MESA’nın müthiş projelerini çok yakından görme imkanı bulacağız.

Pazar öğle yemeğimiz ise gerçekten çok özel olacak. Bir diğer Sponsorumuz, daha önce de Alaçatı Rallisi’nde bizimle olan Lucien Arkas’ın sürpriz partisinde sabah etabının yorgunluğunu atarken, Ralli’nin son etabı için enerji toplayacağız.

Ve Finişi takiben, 5 Haziran Pazar akşamı Ralli’nin Gala Yemeği ve Ödül Töreni ONTUR Grup sponsorluğunda otelimizin etkinlik bahçsesinde gerçek bir Garden Party şeklinde olacak. Ve tüm katılımcıları coşturacak dev bir orkestra gecemizi unutulmaz kılacak.

Çeşme’de, ONTUR ve ON’LIVE Otellerde görüşmek dileğiyle,
Selam, Sevgi ve Saygılarımızla

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim