Icrypex Bahar & Batı Anadolu Rallisi - Bodrum


Klasik Otomobil Kulübü’nün çok kıymetli üyeleri,

2020’yi öyle zorluklar, öyle üzüntüler ve ne yazık ki öyle kayıplarla bitirdik ki, hiç klasik ralli düzenleyememiş olmak, bunların arasında çok küçük bir dert olarak kaldı.Çok daha sağlıklı, aşılı ve hastalıksız günler umuduyla girdiğimiz 2021’de ise Bahar Ralli’mizi yine planladığımız tarihte yapamamış olduk.

Bu global sıkıntıyı da; ulusça aldığımız ve almaya devam edeceğimiz tedbirlerle birlikte atlatacağımız yönündeki umudumuzu hiç yitirmeden, kaldığımız yerden etkinliklerimize devam etmeyi ve çok özlediğimiz klasikçi dostlarımızla yeniden Rallilerimizde biraraya gelebilmeyi iple çekiyoruz. Ve bu doğrultuda çok yakında yine Bodrum’da ICRYPEX’in Ana Sponsorluğuyla “2’si 1 arada-2021” klasik rallilerimizi organize ediyoruz. Ve tüm dostlarla özlem giderip, 2020’nin de acısını çıkartmak maksadıyla, bu Ralli’mize yönelik çok özel katılım fiyatları belirledik. Önce aşağıdaki içeriği gördükten ve ekli ödeme formunu inceledikten hemen sonra başvuru formunuzu info@klasikotomobil.org adresimize Kulüp Asistanımız Kerem’e göndereceğinize eminiz.

129 kişilik ekibiyle hizmet veren kripto para borsası ICRYPEX, 10 milisaniyenin altında işlem süresi ile öne çıkan işlem platformu, çok katmanlı kullanıcı güvenliği, fonksiyonel mobil uygulamaları ve 7/24 ulaşılabilir müşteri temsilcisi desteği ile kripto para borsası ekosisteminde müşteri memnuniyetini ön planda tutarken; spora verdiği destekler zincirine Klasik Otomobil Kulübü halkasını da eklemiş oluyor.

ICRYPEX İkisi Birarada (2’si 1 arada) 2021: 18 Haziran 2021 Cuma günü, önceki rallilerimizde hepimizin büyük beğenisini kazanan Hapimag Sea Garden’da buluşuyoruz. Arzu edenler bu çok keyifli otele daha önce de giriş yapabilirler. 19 Haziran Cumartesi sabahı 2021 ICRYPEX Bahar Rallisi ile start alıp, aynı gün ralli dönüşü Hapimag’da Bahar Rallisi’nin ödül törenini yapıyoruz. 20 Haziran Pazar sabahı ise ICRYPEX Tarihi Batı Anadolu Rallisi için start verip, akşamında Ralli’nin ödül töreni ve Gala Yemeği için Anthaven'da buluşacağız. Ana Sponsorumuz ICRYPEX’in bu ralliler için planlandığı çok özel ödülleri şimdiden merakla bekliyoruz.

Ralli Katılım Formu’ndaki TIR nakliyesi konulu tek soruluk mini anketimize yanıtınız önemlidir. TIR arzında sıkıntı yaşanan şu dönemde; sizlerin talepleri doğrultusunda, biz de ona göre kaynaklarımızı seferber edip, en fazla sayıda klasiği Bodrum’a götürebilmek için ek gayret göstereceğiz.

Bu arada; pandemi kuralları gereği daraltılan otel kullanım kapasiteleri nedeniye Ralli’ye sınırlı sayıda katılımcıyı kabul edebilecek durumda olmamızı anlayışla karşılamanızı rica ederken; Klasik Ralli’leri ve Klasikçi Dost’larını en çok özleyen üyelerimizin ekli Katılım Formu’nu en hızlı şekilde doldurup, kulübümüze göndermelerini hatırlatmak istiyoruz. (Talep kabul sıralamasında KOK üyelerine, başvuru tarihleri dikkate alınarak önceliklendirme yapılacaktır.)

Tüm bu yazının sonunda bir kez daha “İNŞALLAH” diyerek; Ana Sponsorumuz ICRYPEX’in yanında Anthaven, Radisson Collection ve Hapimag Sea Garden’a şükranlarımızı sunuyor, tüm insanlığa sağlıklı ve mutlu günler temenni ediyoruz.

Selam, Sevgi ve Saygılarımızla
2 gün

Süre


350 km

Mesafe


10

Etap


80

Katılımcı


Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim