19-20 Ekim 2019

Cumhuriyet Rallisi-Bursa


2019 yılında hep birlikte gerçekleştirdiğimiz, V.Mercedes-Benz Bahar Rallisi ve Mesa 50.Yıl Tarihi Batı Anadolu Rallisi sonrası; yılın en son ve en anlamlı rallisinde, Cumhuriyet Rallisi’nde, hem Kulüp üyelerimizle, hem de Klasik’lere gönül vermiş dostlarımızla biraraya gelmek üzereyiz.
Daha önce takvimlerinize kaydettiğiniz üzere, 19-20 Ekim’de yapacağımız bu Ralli’nin de çok güzel geçeceğine inanıyor ve program detaylarını aşağıda sizlerle paylaşmak istiyoruz:
Öncelikle güzergahımız.
19 Ekim Cumartesi sabahı F1 İstanbulPark’da buluşuyor, teknik kontrol ve brifing sonrası, Osmangazi Köprüsü üzerinden Körfez’in karşı kıyısına geçiyoruz. Ne dersiniz?
Ralli Direktörümüz Sevgili Egemen Beder bizleri; doğanın en içinden, yeşilin, sarının, kahverenginin, kırmızının her türlü tonunu içinde barındıran çok keyifli yollardan geçirip, Orhangazi’ye ulaştıracak. Ve burada sponsorlarımızdan Sezgin Izgara gerek sunumu, gerek dekorasyonu, en önemlisi de mükemmel lezzetleriyle Klasiksever’leri ağırlayacak.
Yemek sonrası istikamet Bursa. Otelimiz, şehrin en güzel, en konforlu otellerinden biri olan “HILTON”. Arzu edenler aynı yerleşke içindeki “Hampton by Hilton”da da konaklayabilecekler. Başvuru formunda otel tercihinizi işaretlemeyi unutmayın. Ralliye Bursa’dan katılacak dostlarımızın otel ihtiyaçları olmayacağını düşünerek, “konaklamasız” seçeneğini de Başvuru Formu’na ekledik.
Otele girmeden hemen önce ilk gün finişimiz ise, ülkemizin önemli sanayi kuruluşlarından BPLAS’ta olacak. Hem günün yorgunluğunu atıp, hem de SHT’leri değerlendireceğimiz bu kokteylden sonra serbest zaman.
İkinci gün startımız Hilton’dan. Bu kez Uluabat Gölü’nün çevresinde olacağız. TV dizilerini yakından takip eden üyelerimiz uzaktan da olsa Kambura’yı görme fırsatı yakalayabilirler.
Ve Pazar akşamı finiş sonrası HILTON Oteli’nin Balo salonunda Gala ve Ödül Törenimiz olacak. Önceki galalarımızda gözlemlediğimiz memnuniyetinizin bize verdiği cesaret ile Cumhuriyet Rallimizi de son derece eğlenceli bir şekilde kapatmaya söz veriyoruz. Bu galayı da unutulmaz kılabilmek adına, hepinizin tanıdığı bir grubu sahneye çıkartacağız. Bu da bir sonraki bültende açıklayacağımız sürprizimiz olarak bizde saklı kalsın.
Ve Genel Klasman’da ilk üç dereceyi alacak Klasikçiler, çok değerli üyemiz Sevgili Günay İnan’ın 2019 yılı sezonu için Kulübümüze özel tasarladığı güvercin temalı kupalarına kavuşacaklar.
Ve; 21 Ekim 2019 Pazartesi sabahı yine biriktirdiğimiz mutlu anılarla dolu olarak evlerimize ya da mesai için işlerimize doğru yola çıkıyoruz.

Cumhuriyet Bayramı’mız Kutlu Olsun; şimdiden ve daima.

19 Ekim Cumartesi sabahı erkenden intercity İstanbul Park’da görüşmek üzere…

TÜM SPONSORLARIMIZA ŞÜKRAN, ÜYE VE KATILIMCILARIMIZA SEVGİLERLE…
2 gün

Süre


350 km

Mesafe


10

Etap


80

Katılımcı


Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim