29-30 Haziran 2019

MESA 50.Yıl Batı Anadolu Rallisi-Bodrum


Booodrum... Bodruuuum.....

50.yaşını kutlamakta olan MESA’nın ana sponsorluğunda düzenlediğimiz “MESA 50.YIL BATI ANADOLU RALLİSİ” için kayıtlarımız açılır açılmaz inanılmaz yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Tüm üyelerimizin fikrini alarak destinasyon belirleyince, katılım da gerçekten çok yüksek oluyor.

Ralli karargahımız ve start noktamız; Bodrum Yalı Mevkii’nde, Gökova Körfezi’nin harikulade üç ayrı cennet koyunun sırtlarında yer alan Hapimag Sea Garden; bir yanımızda yemyeşil çam ormanlarının harika kokusu, diğer yanda Ege Denizi'nin masmavi manzarası ile Klasik Rallimize ev sahipliği yapacak.

Bu rallide de uçacağız. Çünkü QNB FINANSBANK yine bizimle ve bizi QNB FIRST olarak Miles&Smiles kredi kartlarıyla uçurmaya devam edecekler.

Standart programımız ana hatlarıyla şöyle olacak:

28 Haziran Cuma günü Sea Garden’a giriş yapıyoruz. Erken gelebilenler tüm gün deniz ve güneşten faydalanıp, bir ara da teknik kontrollerini tamamlar. Cuma gecesi Bodrum çok eğlenceli olur, rezervasyonları şimdiden yapmanızı öneririz. Ama sakın 29 Haziran Cumartesi sabahı Ralli startına ve öncesindeki brifinge geç kalmayın.

Cumartesi, ilk gün finişimiz, ana sponsorumuz MESA’nın Bodrum Demirbükü’ndeki muhteşem projesinin plajında olacak. Mayolarınızı klasiklere koymayı unutmayın. Günün yorgunluğunu denizde attıktan sonra, MESA’nın rallimize özel beach-party’sinde içki-yemek-müzik ve dans ile günü sonlandıracağız.

İki gün sürecek Ralli’nin gala gecesi ve ödül töreni ise Pazar akşamı otelimizin havuzbaşında olacak. Pek çoğunuzun tanıyıp, beğenerek izlediği, Şelale Şehnaz SAM ve Orkestrası Gala gecemizin çok eğlenceli geçeceğinin şimdiden bir işareti olsa gerek...

Ve 1 Temmuz günü otelden ayrılıyoruz; standart programda.

Arzu eden katılımcılar; tatile iki gün erken başlayıp, isterlerse ayrıca iki gün daha uzatabilirler. Sea Garden’ın Kulübümüz’e özel sunduğu fiyatlar ile. (Lütfen başvuru formundaki mini tabloya ekstra kalmak istediğiniz günleri işaretleyiniz.)

Belki de otel yerine, Bodrum’da kendi evlerinde kalmak isteyen ekipler olacaktır. Memnuniyetle. Konaklamayla ilgili aklımıza gelen hemen her tür kombinasyonu başvuru formuna ekledik. Umarız ki, sizin beklentinize de yanıt verebilmişizdir. Detaylarını ekli başvuru formunda göreceğiniz Yarış/Touring, konaklamalı/konaklamasız, tek/çift oda gibi alternatiflerden tercih ettiğinizi işaretleyiniz. Ayrıca kulübümüz üyeleri için de “üye indirimi” fırsatı tanıyoruz.

Sizlerden gelen talep formlarında gördük ki, hemen herkes klasiğini Bodrum’a TIR ile göndermek istiyor; “ne klasiğim yorulsun, ne de ben” diyor. Bu isteğinize kayıtsız kalmadık. Ülkemizin önde gelen lojistik firmalarından REYSAŞ’ın katkıları sayesinde; araç transferlerini de kulüp olarak en uygun şartlarda organize edeceğiz. Yalnız TIR transferi isteyen ekiplerden beklentimiz, Ralli kayıtlarını bir an evvel yapmalarıdır. Rezerve edebildiğimiz TIR sayısı ile sınırlı olan kapasitemizden dolayı, bu imkanı başvuru sırasına göre değerlendirebileceğiz.

Detayları netleştikçe takip etmek adına; e-postalarımızı, web sayfamızı ve sosyal medya paylaşımlarımızı takip etmeye devam edin. Bodrum’da görüşmek üzere...
2 gün

Süre


350 km

Mesafe


12

Etap


75

Katılımcı


Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim