1 nisan 2023

Bahar aylarına giriş yaptığımız bu günlerde sizleri bir sosyal duyarlılık etkinliğine davet ediyoruz.

Bahar aylarına giriş yaptığımız bu günlerde sizleri bir sosyal duyarlılık etkinliğine davet ediyoruz. 1-7 Nisan tarihlerinin Kanser Haftası olması sebebiyle Medicana Hastaneleri'nin daveti üzerine bu konudaki duyarlılığımızı göstermek üzere ortaklaşa bir etkinlik düzenledik. 1 Nisan 2023 Cumartesi günü klasik otomobillerimizle bir konvoy oluşturup kısa bir parkurda "Kanserden Korkmuyoruz, Sağlık İçin Yol Alıyoruz" diyerek yola çıkacağız.
Saat 11.00’de Medicana Ataşehir Hastanesi önünde buluşup hastane ekibi tarafından karşılanıp balonlar uçurarak başlayacağımız rotamızda Medicana Kadıköy Hastanesi ara durak ve oradan devam ederek Medicana Çamlıca Hastanesi varış noktamız olacaktır. Konvoyumuza Medicana Hastaneleri'nin ambulansı da eşlik edecektir. Varış noktamız olan Medicana Çamlıca Hastanesi bizi bir seremoni ile karşılayıp bahçelerinde ikramlarıyla ağırlayacaklar. Katılımcılara Medicana’dan özel bir hediye verilecektir.
Sağlık hepimiz için önemli! Sosyal duyarlılığımızı göstereceğimiz, klasik otomobillerimizle bir amaç uğruna keyifli bir sürüş yapacağımız ve bir araya gelme fırsatı bulacağımız bu etkinliğe hepinizi davet ediyoruz ve katılımızı bekliyoruz.
Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim