19 aralık 2021 yeni yıl balosu

Kulübümüzün geleneksel Yeni Yıl Balosu;

Kulübümüz adına gerçekleştirdiğimiz çok güzel etkinlikler sonrasında, yine harika bir yeni yıl balosu eşliğinde, 2021’i sizlerle birlikte finalize etmek istiyoruz.
Her yıl olduğu gibi bu yıl da kulübümüz etkinliklerinin ana ekseninde rallilerimiz yer aldı. Bodrum ve İstanbul’da toplam 300’ü aşkın katılımla gerçekleşen üç büyük rallimiz için başta Mercedes-Benz, Icrypex ve Fişekhane olmak üzere tüm sponsorlarımıza yeniden teşekkür ederken, 2022’de de birlikte olacağımıza inanıyoruz.
Şimdi de sıra yılın en son, en geleneksel, en eğlenceli, en neşeli buluşmasına geldi. Kulübümüzün geleneksel Yeni Yıl Balosu bu yıl da The Ritz Carlton-İstanbul’un muhteşem Balo Salonu’nda 19 Aralık 2019 Pazar akşamı yapılacak. Öncesinde Boğaziçi manzaralı Kokteyl ’de buluşuyoruz.
Gelin, bir kez daha Kulüpçe hep birlikte eğlenelim.
Ve gelenekselleşmiş piyangomuzu her zamankinden daha da zengin, daha da çeşitli kılmak üzere, sizler de listeye dahil etmek istediğiniz ürünlerle ilgili olarak Kulüp Asistanımız Kerem Mert Bağlar ( info@klasikotomobil.org ya da 0 553 783 85 65 ya da 0 212 803 40 10) ile iletişime geçebilirsiniz. Piyangoya dahil edeceğiniz tüm hediyeleriniz için şimdiden çok teşekkür ediyoruz.
Selam, Sevgi ve Saygılarımızla,
Klasik Otomobil Kulübü
Yönetim Kurulu
Klasik Otomobil Kulübü Yeni Yıl Balosu
19 Aralık 2021 Pazar; 19:00 Kokteyl 20:00 Balo
The Ritz Carlton-İstanbul
Black Tie
Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim