Geleneksel Yılbaşı Balosu...


2018 yılının 11 ayını bitirip, son ayına geldiğimiz şu günlerde, Klasik Otomobil Kulübü olarak, bitirmek üzere olduğumuz yıla dönüp baktığımızda, sizlerle birlikte çok güzel etkinliklere imza attığımızı görüyoruz.

Boğaz kıyısında, Vadi İstanbul’daki brunchlar, müze ziyaretleri, La Bottega’da birlikte pişirdiğimiz makarnalar, 42 Maslak’ta Dernek ofisimizdeki tadına doyulmaz sohbetlerle dolu buluşmalar, Tüyap’ta ve F1’de yapılan otomobil festivalleri, yine F1 pistinde leziz döner partisiyle birlikte gerçekleştirdiğimiz Laylaylom Slalom oyunlarımız...

Ve mutlaka ayrı bir paragraf açmayı hak eden; son yılların en geniş katılımlı, Klasik Otomobil Kulübü’ne yakışır, Kulübümüzün farkını ortaya koyacak şekilde organize edilmiş, elde edilen gelirlerin bir kısmının Sosyal Sorumluluk Projelerinde mutlulukla kullanıldığı, üç harikulade Ralli.

Hepsinde sizler vardınız; biz birlikte güzeliz.

Şimdi de sıra; yılın en son, en geleneksel, en eğlenceli, en neşeli, en enlerle dolu buluşmasına geldi. Kulübümüzün geleneksel Yeni Yıl Balosu’nun tarihini daha önce 21 Aralık 2018 Cuma akşamı olarak duyurmuştuk. Sizler de zaten bu tarihi takvimlerinize not etmiştiniz.

Biz de bu duyurumuzda merakla beklediğiniz diğer hususları paylaşalım:

Yeni Yıl Balomuz, bu yıl The Ritz Carlton-İstanbul’un muhteşem Balo Salonu’nda yapılacak.

Öncesinde Boğaziçi, manzaralı Kokteyl’de buluşuyoruz. Ve size karlı bir Yeni Yıl Partisi için de söz veriyoruz. Pek çoğunuzun bildiği ve keyif alarak izlediği Purple Hand Band grubu ise Klasikseverleri coşturmak üzere 21 Aralık tarihini sabırsızlıkla bekliyor.

Yine gelenekselleşmiş piyangomuzun en büyük hediyesi ve açık artırmaya sunulacak çok özel (acaba nedir?) hazır bile. Fakat piyangomuzu her zamankinden daha da zengin, daha da çeşitli, daha da eğlenceli kılmak üzere, Sizler de listeye dahil etmek istediğiniz ürünlerle ilgili olarak info@klasikotomobil.org ya da 0 553 783 85 65 ya da 0 212 803 40 10 ile iletişime geçebilirsiniz. Piyangoya dahil edeceğiniz tüm hediyeleriniz için şimdiden çok teşekkür ediyoruz.

Selam, Sevgi ve Saygılarımızla,

Klasik Otomobil Kulübü

Yönetim Kurulu’nuz

Etkinlik fotoğrafları için lütfen tıklayın
Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim