21-23 Nisan 2018
Mercedes-Benz Bahar Rallisi


Heyecanla beklediğimiz, yılın ilk yarışına günler kaldı. 4.Mercedes-Benz Bahar Rallisi’nin kayıtları hızla doluyor. Rallimize katılım için yurtdışından da ilgi ve katılımcıların olduğunu görmenin mutluluğunu yaşıyoruz.


Kulüp merkezimizin dekorasyonu tamamlanıyor... Yeni oturma gruplarımız geldi. Araçlarının son bakımlarını yapan üyelerimiz, Cumartesi günleri kulüp merkezimizde bir yandan rahat koltuklarımızda dinlenip,kahvelerini yudumlarken, bir yandan da klasik otomobil sohbetleri ile bilgi alışverişi yapıyorlar.


Klasik Otomobil Kulübü sosyal sorumluluk geleneğini bu yıl da sürdürüyor. Ralli gelirimizin bir kısmını Lions Derneği Çocuk Kanserini Önleme Komitesine bağışlayarak, çeşitli hastanelerin Çocuk Onkolojisi bölümlerinde yatan bebek ve çocuklar için gerekli tıbbi cihazların alınmasına destek oluyoruz.


Fotoğraf makinalarınızı hazırlayın, telefonlarınızın hafızasında yer açın...


Bu yıl çok özenerek hazırlandığımız rallinin startı ilk defa Çırağan Palace Kempinski' nin tarihi rıhtım kapısından yapılacak. Bu görsel şölen için 21 Nisan günü ralli startı ile instagramda yarışmamız başlayacak.


#mbbaharrallisi etiketiyle paylaşım yapanlar arasından en çok beğeni alan takipçimize özel ödül vereceğiz.


Instagram yarışmamız 22 Nisan akşamı Oasis Designers AVM deki finish noktasındaki hakem masasının kapanması ile sonlanacaktır.


23 Nisan akşamı Çırağan Palace Kempinski‘de yılın ilk şampiyonlarının açıklanacağı kupa töreni ve dünya çapında ödüllü şeflerin hazırladığı saraydaki gala yemeğinin verdiği heyecanın yanısıra, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, tam gününde ve görkemli bir balo ile kutlayacak olmanın coşkusunu yaşıyoruz.


Bu gece için bizler de tam bir bayram havasında ve çok özenerek hazırlanıyoruz; beyler black tie, bayanlar ise kırmızı tuvaletler ile içimizdeki 23 Nisan coşkusunu bu özel baloya taşıyacağız.


Yarışa katılmak için lisans şart; yarışmak isteyen ekiplerden lisansını ibraz edenlere başvuru esnasında 150 TL indirim uyguluyoruz. Lisans işlemlerinizi Tosfed'in sayfası lisans.tosfed.org.tr adresinden yürütebilir, her detayına çok özendiğimiz Mercedes-Benz Bahar Rallisi’nin katılım formunu ekte bulabilirsiniz.


Bu bayram hepimizin, ama en çok onların!


Mercedes-Benz Bahar Rallisi etkinliklerimize,balo dahil,tüm ralli süresince çocuklarımız ücretsiz olarak katılabilecekler.


Istanbul 21-22-23 Nisan’da Mercedes-Benz ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan geleneksel Bahar Rallisi' nde bizimle olan tüm sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz.
2 gün

Süre


350 km

Mesafe


10

Etap


100

Katılımcı


Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim