2014 Tarihi Batı Anadolu Rallisi

Bir ralli daha bitti.

17. Batı Anadolu Klasik Rallisi´nde içimiz buruk ama iyi bir amaç uğruna yarıştığımızı bilmenin huzuruyla hep birlikte yarıştık.

Ege bölgesinin güzel sahil kasabası Kuşadası ve çevresinde, muhteşem manzaralı yollarda sıcaktan ve yarış heyecanından yorulup terledik, leziz öğle molalarında ve akşam sohbetlerinde birlikte olmanın keyfini yaşadık.

Rallimizde yer alan tüm katılımcılarımıza katıldıkları ve Soma faciasından etkilenenler için katkıda bulundukları için çok teşekkür ediyoruz.

Piyangoda ve açık arttırmada elde edilen gelir, önümüzdeki günlerde Soma´da hayatını kaybeden işçilerin çocuklarının eğitimi için kullanılmak üzere belirlenecek eğitim vakfına bağışlanacaktır. Konu ile ilgili gelişmeleri önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız.

17.Batı Anadolu Klasik Rallisi sonuçlarına ve kupa ödüllerini alan ekiplerin listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz..

Bir sonraki buluşmamız 7-8 Haziran tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi´nde yapılan İstanbul Concours d´Elegance´da. Tüm klasik sever dostlarımızı bekliyoruz.


2 gün

Süre


350 km

Mesafe


8 adet

Etap


35 araç

Katılımcı


Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim