1xbetcasino maxi

26-28 Ekim 2018
Cumhuriyet Rallisi Ayvalık


Sizlerin isteği doğrultusunda Cumhuriyet Rallisi’nde gezip, görmek, yarışmak için Ege’nin en keyifli noktalarından Ayvalık’ı seçmiştik. Ve görüyoruz ki, Ayvalık’a karşı siz de boş değilmişsiniz. İstanbul dışı bir ralli için şu anda rekor katılıma koşuyoruz. .

Klasik Otomobil Kulübü’ne yakışır bir ralli olması için bizler en yüksek gayreti gösterirken, kıymetli sponsorlarımızın çok yoğun desteğiyle de Cumhuriyet Rallisi katılımcılarına en renkli, en sürprizli bir organizasyon olmayı vadediyor.

Cumhuriyetimizin 95.yılını da kutlamaya vasile olacak bu Ralli’ye Tabiat Ana da destek olacak gibi görünüyor. Şu saatlerde gayet puslu, sisli, yağmurlu olan İstanbul havasının; 26 Ekim Cuma sabahı, Rallimizin başlangıç yeri, aynı zamanda Ana Sponsorumuz olan İSTMarina-Kartal’da yerini güneşe bırakacağı tahmin ediliyor.

Ayvalık ise hafta boyunca güneşli havasıyla İstanbul’dan, Ankara’dan, Bursa’dan, İzmir’den yola çıkacak 70 civarında klasiği karşılamak üzere heyecanla bekliyor olacak.

Bu güzel organizasyona Yarışmacı olarak katılmak isteyenler için son başvuru tarihinin 24 Ekim Çarşamba olduğunu ve 2018 yılı TOSFED lisanslarının hazır olması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Acele edin, zaman daralıyor.

İSTMarina AVM’nin ana sponsorluğundaki Cumhuriyet Rallisi için, 26 Ekim 2018 Cuma sabahı, klasiklerimizi pırıl pırıl parlatıp, 09:30 itibariyla erkenden İSTMarina‘da buluşuyoruz.

Sakın geç kalmayın, teknik kontrol, dans gösterileri, basın toplantısı, leziz ikramlar sonrası Hoover takı altından 11:00’de hareket ediyoruz. Ama erkenden gelin ki, hem teknik kontroller yapılsın, hem de İSTMarina‘nın hazırladığı leziz ikramlar tadılsın.

Ve İDO Pendik-Yalova deniz otobüsü 12:00 seferi kaçırılmasın. Bilet işini dert etmeyin; kulübünüz İDO biletlerini şu ana kadarki katılımcılar için aldı bile. Biz yeni biletleri de alırız da, yeter ki biletler tükenmesin. En iyisi mi, katılım formunu hızlıca doldurup, KOK’a ulaştırın.info@klasikotomobil.org

27 - 28 Ekim 2018 Cumartesi-Pazar

Ayvalık Grand Temizel Otel’den başlayacak olan Cumhuriyet Rallisi'nde, bir gün önce doğuya sonra kuzeye; bir gün de önce batıya sonra güneye, her yönü ile yeşil doğanın ve oksijen deposu Kaz dağlarının keyfini çıkartacağız.

Hoover, ismini verdiği özel etabın birincilerine pilot ve co-pilot için ayrı ayrı olmak üzere; 1 çamaşır makinası ve 1 çamaşır kurutma makinası veriyor.

Ayrıca sosyal medya üzerinden #efsaneklasikler paylaşımında en güzel klasiği playlaşan bir kişiye bulaşık makinası ödülü de hiç kaçmaz.

Öğle yemeklerinde doğal ve yöresel tatları keşfederken; etap aralarında Arbella Makarna’nın karavanı bizi takip ederek, sürpriz ikramlar yapacak. Arbella Özel etabı kazananını da sürpriz bir hediye bekliyor. Bu etabın galibinin makarnaya doyacağını zannediyoruz.

28 Ekim Akşamı Ayvalık Grand Temizel Otel’deki gala ve ödül töreni, otelimizin bize özel hazırlayacağı menünün yanında DJ ve canlı müzik performansı ile ayrıca şenlenecek.

Ve Genel Klasman’da ilk üç dereceyi alacak Klasikçiler, çok değerli üyemiz Sevgili Günay İnan’ın çok özel tasarımı olan zeytin dalı temalı kupalarına kavuşacaklar.

Ve son gün; 29 Ekim 2018 Pazartesi sabahı Klasiklerimizle Ayvalık'ta Cumhuriyet Bayramı kortejine katılıp, akabinde biriktirdiğimiz mutlu anılarla dolu olarak evlerimize doğru yola çıkıyoruz.

Cumhuriyet Bayramı’mız Kutlu Olsun; şimdiden ve daima.

“Bitti miii? Bitmediiiii......”

Cumhuriyet Rallisi’ne katılan tüm araçlara (yarış ve de touring), 100 TL’lik yakıt kuponu da Haliloğlu Petrol’ün bizlere armağanı.

Yılın son rallisi son derece renkli, bol hediyeli, bol katılımlı ve her zamankinden coşkulu... 26 Ekim Cuma sabahı erkenden İSTMarina'da görüşmek üzere…

TÜM SPONSORLARIMIZA ŞÜKRAN, ÜYE VE KATILIMCILARIMIZA SEVGİLERLE…

#rallibalikayvalik