1xbetcasino maxi
web3

29-30 Haziran 2019

MESA 50.Yıl Batı Anadolu Rallisi-Bodrum


MESA 50.Yıl Batı Anadolu Rallisi-Bodrum

Booodrum... Bodruuuum.....

Klasik Otomobil Kulübü’nün düzenleyeceği 22.Tarihi Batı Anadolu Rallisi’nin yerini, üyelerimizin istekleri doğrultusunda Bodrum olarak belirlemiş ve takvimlerinize not etmeniz için ön duyurusunu da yapmıştık. Yapmamız gereken çok önemli vazifemiz nedeniyle, Bodrum Ralli’mizin tarihini de

29-30 Haziran 2019 olarak yeniden belirledik.

Bu arada; bu güzel rallimizin ana sponsorunun; bu yıl 50. yaşını kutlayan, ülkemizin önde gelen inşaat şirketlerinden MESA olduğunu duyurmaktan da, ayrıca mutluluk duyuyor ve rallimizin ismini “MESA 50.YIL BATI ANADOLU RALLİSİ” olarak güncelliyoruz.

Her zaman çok keyifli yarışlar düzenleyip, çok da güzel anılar biriktirdiğimiz, ülkemizin favori tatil muhiti Bodrum’da klasikçi dostlarımızla ve klasiklerle buluşmayı iple çekiyoruz. Bodrum Yalı Mevkii’nde, Gökova Körfezi’nin harikulade üç ayrı cennet koyunun sırtlarında yer alan Hapimag Sea Garden; bir yanımızda yemyeşil çam ormanlarının harika kokusu, diğer yanda Ege Denizi'nin masmavi manzarası ile Klasik Rallimize ev sahipliği yapacak.

Direktörümüz, Bodrum ve çevresinde; çok güzel manzaralı yollarda, -ki biz bu güzel yollara en son Bahar Rallisi’nde, öncesinde Ayvalık’ta ziyadesiyle tanıklık ettik,- türlü numaralarla süslenmiş güzergahlar hazırlamaya başladı bile. Yol detaylarını Ralli’de öğreneceğiz.

Standart programımız ana hatlarıyla şöyle olacak:

28 Haziran Cuma günü Sea Garden’a giriş yapıyoruz. Erken gelebilenler tüm gün deniz ve güneşten faydalanıp, bir ara da teknik kontrollerini tamamlar. Cuma gecesi Bodrum çok eğlenceli olur, rezervasyonları şimdiden yapmanızı öneririz. Ama sakın 29 Haziran Cumartesi sabahı Ralli startına ve öncesindeki brifinge geç kalmayın.

Cumartesi, ilk gün finişimiz, ana sponsorumuz MESA’nın Bodrum Demirbükü’ndeki muhteşem projesinin plajında olacak. Mayolarınızı klasiklere koymayı unutmayın. Günün yorgunluğunu denizde attıktan sonra, MESA’nın rallimize özel beach-party’sinde içki-yemek-müzik ve dans ile günü sonlandıracağız.

İki gün sürecek Ralli’nin gala gecesi ve ödül töreni ise Pazar akşamı otelimizin havuzbaşında olacak. Çok eğlenceli bir Bodrum gecesi yaşatmak için organizasyon ekibimiz planlar yapmakta.

Ve 1 Temmuz günü otelden ayrılıyoruz; standart programda.

Arzu eden katılımcılar; tatile iki gün erken başlayıp, isterlerse ayrıca iki gün daha uzatabilirler. Sea Garden’ın Kulübümüz’e özel sunduğu fiyatlar ile.

Belki de otel yerine, Bodrum’da kendi evlerinde, kendi teknelerinde kalmak isteyen ekipler olacaktır. Memnuniyetle. Öte yandan en güzel tekne de arkadaşınızınkidir.

Bu rallide de, kulübümüze yakışan bir organizasyonu en uygun şartlarda üyelerimize sunmak istedik. Detaylarını ekli başvuru formunda göreceğiniz Yarış/Touring, konaklamalı/konaklamasız, tek/çift oda gibi alternatiflerden tercih ettiğinizi işaretleyiniz. Ayrıca kulübümüz üyeleri için de “üye indirimi” fırsatı tanıyoruz.
2 gün

Süre


300 km

Mesafe


10

Etap


90

Katılımcı