1xbetcasino maxi
1955-mercedes-300sl-gullwing-coupe-on-auction

İkisi Birarada


Klasik Otomobil Kulübü’nün çok kıymetli üyeleri,

Sağlığın en önemli sermayemiz olduğunu bir kez daha gördüğümüz şu günlerde, malum sebepten ötürü, 15 Mart Feriye buluşmamızı iptal ettikten sonra, 23 Mart 2020 tarihindeki Haydar Güçlü ile Ayda1 buluşmamızı ve tabii ki 18-19 ve 22 Nisan’daki Bahar Rallimizi de ertelemek durumundayız.

Bu global sıkıntıyı da; ulusça aldığımız ve almaya devam edeceğimiz tedbirlerle birlikte atlatacağımız yönündeki umudumuzu hiç yitirmek istemiyoruz. Bu doğrultuda iptal etmeyip, ertelediğimiz etkinliklerimizin olası tarihlerini sizlerle paylaşıp, takvimlerinizde şimdiden işaretlemenizi rica ediyoruz.

İkisi bir arada:
6-7 Haziran 2020 Cumartesi-Pazar günlerinde yine Bodrum’da yine hepimizin büyük beğenisini kazanan Hapimag Sea Garden’da yapmayı planladığımız Tarihi Batı Anadolu Rallimizin tarihini daha önce bildirmiştik. İnşallah bu virüsün üstesinden gelmiş olacağımız sıcak yaz mevsiminin hemen başında 6-7 Haziran Batı Anadolu Rallimizin hemen öncesinde, 5 Haziran Cuma günü Bahar Rallisi’ne de yine Hapimag’da start verip, aynı akşam Bahar Rallisi’ni bitirmeyi planlıyoruz.

7 Haziran Pazar akşamı da hem iki rallinin ödül törenini yapıyor, hem de kısmetse atlatacağımız bu zor günler sonrası bir kutlama yapıyor olacağız.

Ve Mercedes-Benz ile bu yıl altıncısını gerçekleştirmek üzere hazırlıklarını yaptığımız geleneksel Bahar Rallimizi ise en büyük bayramımız olan Cumhuriyet Bayramı esnasında, yine planladığımız şekilde Çırağan Sarayı-İğneada güzergahında yapıp, gala gecesini de 2 Kasım Pazartesi akşamı için Çırağan Sarayı’nda öngörüyoruz. Böylece Mercedes ile süregelen geleneksel birlikteliğimize de ara vermiyoruz. Tek fark (Son)Bahar Rallisi ismi olacak.

Tüm bu yazının sonuna bir kez daha “İNŞALLAH” diyerek, tüm insanlığa sağlıklı ve mutlu günler temenni ediyoruz.

Selam, Sevgi ve Saygılarımızla
2 gün

Süre


350 km

Mesafe


10

Etap


130

Katılımcı