28-29 Ekim Cumhuriyet Rallisi

2017 yılının son rallisi olan 29 Ekim Cumhuriyet Rallisini 28-29 Ekim tarihlerinde Sapanca-Bolu çevresinde gerçekleştireceğiz.

Uluslararası klasmanda yer alan ve Dünya Klasik Araçlar Federasyonu (FIVA) A Grubu Etkinlik kategorisinde düzenlenen ''Cumhuriyet Rallisi'' için Cumartesi günü Sapanca’da Teknik Kontrolü müteakip hafif bir kahvaltı eşliğinde brifing sonrası start alınarak Bolu’ya doğru yola çıkılacak. Cumhuriyet Rallisine katılan klasik tutkunları iki gün boyunca; sonbaharın bü­yü­lü yan­sı­ma­larını, ters ışık­la ay­dın­la­nan yap­rak­ları, ku­ru­ma­ya yüz tut­muş dal­la­rın oluş­tur­du­ğu fark­lı manzaraları, ku­ru yap­rak­lar­la kap­lı yollardan geçerken izleme şansına erişecekler. 29 Ekim Cumhuriyet Rallisi; Cumhuriyet Bayramı Balosu ve ödül töreni ile son bulacak.

Eşsiz güzellikteki bu doğa şöleni ve ralli detaylarını önümüzdeki günlerde siz değerli üyelerimizle paylaşacağız.

Yarışmaya katılacak üyelerimize bir hatırlatma olarak; organizasyon FIVA A kategorisinde olacağı için, yarışma sadece TOSFED Lisansı ve FIVA ID Kartı olan üyelerimiz için geçerli olacaktır. Henüz FIVA ID kartı olmayan yarışmacılarımız www.klasikotomobil.org adresimizin formlar bölümünden FIVA ID Card başvuru formunu doldurarak işlemlerini başlatabilir, teknik kontrol öncesi FIVA ID kontrolüne katılabilirler. Turing kapsamında gelen katılımcılar için FIVA ID kart ve lisans zorunluluğu aranmamaktadır.

Sevgi ve Saygılarımızla,
Klasik Otomobil Kulübü Yönetim Kurulu